Hipnoz İle Değersizlik Duygusunu Yenme Eğitimi

Hipnoz İle Değersizlik Duygusunu Yenme Eğitimi

Neredeyse herkesin vicdanı vardır ve bazen bu vicdan bizim için gerçekten zor olabilir. Suçluluk, yanlış bir şey yaptığımızı veya davranışımızın önceden belirlenmiş bir dış standardı karşılamadığını algıladığımızda ortaya çıkar. Belirli bir bireyin sahip olduğu bir standart veya mutlak olarak kabul etmek üzere eğitildiğimiz sosyal olarak onaylanmış standartlar (sadakat, dürüstlük veya cesaret gibi) olabilir.

Suç, toplumu ‘medeni’ tutmaya yardımcı olan yararlı bir ahlaki pusula sağlarken, yalnızca bir noktaya kadar yararlıdır. Sağlıklı bir vicdan aşırı aktif hale geldiğinde, suçluluk bir amaca hizmet etmeyi bırakır. Acımasız, sert ve cezalandırıcı hale gelir, enerjinizi tüketen ve sizi geride tutan bir şey. Hiçbir şey yeterince iyi değildir.

Sürekli mantıksız, aşırı suçluluk duyuyor musunuz? Suçluluk sizi rahatsız edebilir ve günlük hayatınızı hemen belli olmayan şekillerde etkileyebilir. Kontrolsüz suçluluk kariyerinizi, ilişkilerinizi, fiziksel sağlığınızı ve tabii ki duygularınızı – suçlu hissettiğiniz sorunları çözmek için hiçbir şey yapmadan – sabote edebilir.

Kronik suçluluk veya utancınızın üstesinden gelmek için yardım arama zamanı geldi mi? Hipnoterapi , kendi kendine hipnoz, nöro-dilbilimsel programlama, danışmanlık ve farkındalık terapisi, müşterilerin geçmişte bu sorunu tedavi etmek için etkili buldukları yöntemlerdir. Hipnozium’daki eğitimli terapistler , aşırı suçluluk duygularınızın altında yatan nedenleri ele almaya başlamak için sizinle birlikte çalışabilir. Ayrıca aşırı suçluluk ve utancı hedefleyen hipnoterapi kayıtları için birkaç seçenek de öneriyoruz.

Suçluluk duygularınızı ele almanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bizi arayın veya gizli randevunuzu almak için iletişim formumuzu kullanın .