Hipnoz İle Bilinçaltı Temizlik ve Zihinsel Arınma

Hipnoz İle Bilinçaltı Temizlik ve Zihinsel Arınma

Hipnoz ile bilinçaltı çöplüğünüzü temizlemeniz ve bu sayede arınmış bir zihinle yenilenmiş olarak yaşamınızı sürdürmeniz mümkün. Yapamam’lar, Keşke’ler, Suçluluk hissi duyduğunuz olaylar, Sen Başaramazsın’lar, Yeteneksizim’ler vesaire olumsuz duygu ve düşünceler bilinçaltında gereksiz yer işgal eder. Ancak kapladıkları alandan ziyade, özellikle birer virüs gibi zihninizi meşgul edip yaşam kalitenizi düşüren iletileri barındırdıkları için temizlenmeleri gerekir.

Sonsuz bir kaynak olan bilinç dışına, hipnoz ile ulaşıp telkinin iyileştirici gücüyle pek çok bozukluğu iyileştirmenin mümkün olduğunu belirten Hipnozium merkezi uzman doktorlarından Fatih Güven, hipnozun etkin olabilmesi için doğru zamanda, doğru kişiyle ve doğru yerde yapılması gerektiğini belirtiyor. Bunun yanı sıra hipnozu sihirli bir değnek olarak da düşünmemek gerek. Hipnoz ile kişinin isteği dışında, temel değerlerine uymayan hiçbir şey yaptırmak da mümkün değil.

Diğer taraftan pek çok klinik araştırma ile hipnozun bilimsel temeli açıklanmış ve iyileştirici etkisi ortaya konmuş durumda. Özellikle kronik ağrılı hastalıklarda ağrının giderilmesi amacı ile kullanımı başta olmak üzere hipnoanestezi yöntemi ile cerrahi girişimler, ağrısız doğumlardan alışkanlık tedavilerine, kilo kontrolüne yaşamın pek çok alanında kullanılabiliyor. Yaşamınızdaki psikolojik ya da fiziksel pek çok sıkıntı için güvenle başvurulabilecek bir yöntem olan hipnozu bilinçaltı temizliği için de kullanabilirsiniz. Bilinçaltı temizliği konusunda çalışan Hipnozium danışanlarına dayanarak yüzde 80 oranında zihin temizliğinin mümkün olduğunu belirtiyor. Deneyenler arasında başvurdukları sorundan kurtulduklarını ya da önemini yitirdiğini belirtenlerle sıklıkla karşılaşılıyor.